MENÜ
Gizlilik PolitikasıAçıklama

Sitemize (https://www.kuaforunden.com) kayıt olan kullanıcı ve işletmelerin veya ziyaretçilerin (kayıt olmayıp sitemizin hizmetlerinden sınırlı biçimde yararlananların) hizmetlerimizi kullanmanın koşullarından biri olarak bazı bilgileri tarafımızdan saklanmaktadır.

Bilgilerin Saklanması ve Korunması

Kullanıcı ve işletmelerin kayıt olurken verdiği zorunlu bilgiler, ziyaretçilerin tarayıcı bilgileri haricinde opsiyonel olarak sizden alacağımız tüm bilgiler öncelikle sizin onayınıza sunulur ve bu bilgiler tarafınızdan silinse bile kuaforunden.com tarafından saklanabilir. İstedikleri zaman, kullanıcıların ve işletmelerin kendi kişisel verilerini görme ve güncelleme ve silme hakkı vardır. Hizmet şartlarına aykırılıkları sebebiyle sitemize katılımı kısıtlanmış kişilerin tekrar kayıt olmalarını önlemek amacıyla, bu tür tekrar eden kayıtları önlemek amacıyla gerekli olan verileri silmeyi reddedebiliriz.

İşletmelerin profil sayfalarında adres, telefon, e-posta ve personel listesi haricinde tüm bilgiler tarafımızdan yayınlanır. Adres, telefon, e-posta ve personel listesi bilgilerinin gösterilmesi işletmenin onayına bağlıdır.

Alınan İletişim Bilgileri

Kullanıcı ve işletmelerin kayıt olurken verdiği iletişim bilgileri, gerektiğinde sizinle iletişime geçmek için, gerektiğinde bize veya 3.kişi ve kuruluşlara ait reklam, tanıtım, bildiri, duyurular için kullanabilir.

Diğer Bağlantılar

Sitemiz işletmelerin verdiği website bağlantılarının gittikleri sayfada yer alan içeriklerin mahremiyet haklarından sorumlu değildir. İşletmelerin verdiği website bağlantılarının gittikleri sayfada yer alan içeriklerin tüm sorumluluğu o işletmeye aittir.

Kredi Kartınız

Tüm kredi kartı ve kişisel bilgileriniz, internet güvenlik standardı olan SSL Secure sistemi ile korunmaktadır. Bu şekilde, internet üzerindeki dolaşımları sırasında herhangi bir şekilde bu bilgilerinizin istenilmeyen kişi veya kurumlar tarafından ele geçirilmesi önlenmiştir.

Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve öneriniz için sitemizdeki "Bize Yazın" bölümünden bize mesaj gönderebilirsiniz.

Kuaföründen Online İnternet Hizmetleri

Kuaföründen Online İnternet HizmetleriKuaföründen Online İnternet HizmetleriKuaföründen Online İnternet Hizmetleri